ÚKLID BUDOV

Čistota pro dobrý pocit

ÚKLID BUDOV ZNAMENÁ ZACHOVÁNÍ HODNOT

Podnikatel Hans Dorfner založil před více než sedmdesáti lety společnost Dorfner Group, která se zabývá úklidem budov. Tato oblast podnikání dodnes představuje důležitou součást naší nabídky služeb. Vedle tradiční údržby a čištění skla se dnes do popředí zájmu dostávají dva segmenty – čištění dekontaminovaných prostor a strojní čištění.

Pravidelný úklid

 • Údržba a zachování hodnoty vnitřních a venkovních prostor při různých způsobech využití
 • Systém modulů Dorfner 2.0

Čištění dekontaminovaných prostor

 • Dekontaminace
 • Dezinfekce
 • Komplexní nabídka služeb v oblasti „nejvyššího umění čistoty“

Čištění skel a fasád

 • Specializované postupy a techniky
 • Odstraňování všech typů znečištění, a to i na obtížně přístupných místech

Speciální čištění

 • Široká nabídka speciálních služeb na míru
 • Základní úklid a úklid budov
 • Základní čištění koberců
 • Odstraňování graffiti

Rádi pro Vás vypracujeme řešení úklidu na míru. Kontaktujte nás!

Zjistěte více

DETAILNÍ INFORMACE O ÚKLIDU BUDOV

ČISTOTA V SOULADU S EKONOMIKOU A EKOLOGIÍ

Díky našim službám údržby a úklidu významně přispíváme k udržení a zachování hodnoty vnitřních i vnějších prostor Vaší budovy. Abychom optimálně splnili Vaše požadavky na čistotu v oblasti pravidelného úklidu, vypracováváme individuální specifikace služeb a stanovujeme výkonové hodnoty, které lze realizovat. Jedná se o úklid na vyžádání nebo vizuální úklid? Jaký je stupeň znečištění? O jaký typ využití místnosti se jedná? Nebo existují speciální regulativy pro příslušné intervaly úklidu? Díky transparentním výpočtům a podrobným specifikacím služeb Vám zaručíme kvalitu za příznivé ceny.

DORFNERŮV MODULÁRNÍ SYSTÉM 2.0

Systém modulů 2.0 a jeho možnosti zaručují našim zákazníkům maximální flexibilitu z hlediska efektivity a praktičnosti. Klíčovými součástmi systému jsou přizpůsobitelné čisticí vozíky, čistící chemie, které lze dávkovat podle potřeby, a sofistikovaná metoda čištění s vysoce kvalitními čisticími textiliemi z mikrovláken pro pravidelný úklid.

NEJVYŠŠÍ UMĚNÍ ČISTOTY

Pokud má být prostředí bez mikrobů a částic, nestačí pouze pečlivé čištění povrchů. Proto je čištění dekontaminovaných prostor považováno za nejvyšší disciplínu v oblasti úklidu budov. Kromě odborné dekontaminace a dezinfekce nabízí náš tým, který má dlouholeté zkušenosti a hluboké znalosti, širokou škálu služeb. To platí pro všechny úrovně čistoty od GMP po všechny oblasti ISO.

PRO VÍCE INFORMACÍ

Ať už se jedná o křídlová okna, okna v prostoru schodiště, střešní okna, světlíky nebo průmyslové sklo – každý typ a tvar okna vyžaduje odbornou péči a čištění. Naši pracovníci používají při své práci nejmodernější čisticí prostředky. Specializované postupy a techniky zajišťují vysokou účinnost a úspory nákladů.

PRVNÍ DOJEM SE POČÍTÁ

Naši specialisté mají také dlouholeté zkušenosti s čištěním fasád a rádi Vám pomohou udělat bezchybný první dojem. Již během školení se naši zaměstnanci učí určit správnou techniku a vhodné čisticí prostředky pro příslušný materiál fasády a typ znečištění. Profesionálně, hospodárně a flexibilně odstraňujeme „umění“ graffiti, znečištění způsobené povětrnostními vlivy, dopravou nebo znečištění z okolí – a to i v případě, že se jedná o práci ve velkých výškách nebo na těžko přístupných místech.

KDYŽ JSOU POŽADOVÁNA ŘEŠENÍ NA MÍRU

Odstraňování graffiti ze stěn budov, profesionální údržba podlah nebo udržování čistoty systému odbavování zavazadel na letišti – nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu budov. Bez ohledu na složitost nebo ojedinělost zakázky se můžete spolehnout na kvalitní a profesionální provedení služby.

Naše speciální úklidové služby zahrnují mimo jiné:

 • Základní úklid a úklid budov
 • Základní čištění koberců
 • Odstraňování graffiti

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi vám pomůžeme! Pro obecné dotazy použijte náš kontaktní formulář:

Výběr služby

Stisknutím tlačítka "ODESLAT ŽÁDOST O KONTAKT" se shromažďují osobní údaje. Tyto údaje budeme zpracovávat v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Poznámka: Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním e-mailu na adresu Info@dorfner.cz. Další informace k tématu ochrany osobních údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.