FILOZOFIE FIRMY

Naše filozofie

KVALITA PRO LIDI A BUDOVY

Naše kroky důsledně přizpůsobujeme potřebám našich zákazníků, zaměstnanců a rodinného podniku. Při tomto přístupu se vždy řídíme heslem „Kvalita pro lidi a budovy“. Tímto způsobem vytváříme pevný základ pro dlouhodobou, spokojenou a vzájemně výhodnou spolupráci – a to je pro nás to nejdůležitější.

HODNOTOVÁ ORIENTACE

Jsme pevně zakořeněni ve svých hodnotách, které jsou základem našeho jednání. Spravedlnost a loajalita nás vyznačují a jsou klíčové pro důvěryhodnou a spolehlivou spolupráci se zákazníky, partnery a zaměstnanci. Naše jednání se vždy vyznačuje tolerancí a respektem.

Brandenburger Tor in Berlin bei Abenddämmerung

PROFESIONALITA

Rozumíme svému oboru a neustále se vyvíjíme. Naše zákazníky a partnery inspirujeme inovativními nápady, efektivním řešením a odhodlaným plněním našich úkolů. Vytváříme pro naše zaměstnance motivující prostředí, ve kterém se cítí dobře v každém ohledu.

Zwei Ameisen auf dem Ast tragen Blätter

ODPOVĚDNOST VŮČI ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

K našemu prostředí se chováme s maximální úctou a respektem. Ochrana přírodních zdrojů a šetrné zacházení s lidmi a budovami, které nám byly svěřeny, jsou nedílnou součástí naší profesionální praxe. Aktivně se podílíme na pozitivním rozvoji naší společnosti.

Licht blitzt durch die grünen Blätter eines großen Laubbaums

ÚSPĚŠNOST

S pečlivostí a nasazením vytváříme dobré a dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky. To nám umožňuje dosahovat solidního a zdravého růstu a zajišťuje nám trvalou ziskovost. Tímto způsobem si udržujeme podnikatelskou nezávislost.

Berg im abendlichen Licht

Náš

MANAGEMENT

Ať už jde o průmysl, zdravotnictví nebo administrativu: skupina Dorfner je již od roku 1949 spolehlivým partnerem svých zákazníků, pokud jde o nejvyšší standardy hygieny a čistoty. Již mnoho let také úspěšně prokazujeme své odborné znalosti v oblasti facility managementu a stravování. Pro splnění nejvyšších požadavků na kvalitu ve všech aspektech služeb pro budovy potřebujete zaměstnance, kteří mají nejen solidní zkušenosti, ale také vynikající znalosti v oboru a jsou vysoce kvalifikovaní. Druhým faktorem úspěchu společnosti, jako je ta naše, je spolehlivý management s neustálým přísunem nových nápadů a detailní znalostí trhu.

Peter Engelbrecht
Peter Engelbrecht
Generální ředitel
Nico Seifert
Nico Seifert
Oblastní manažer
Jan Staščák
Jan Staščák
Projektový manažer

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi vám pomůžeme! Pro obecné dotazy použijte náš kontaktní formulář:

Výběr služby

Stisknutím tlačítka "ODESLAT ŽÁDOST O KONTAKT" se shromažďují osobní údaje. Tyto údaje budeme zpracovávat v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Poznámka: Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním e-mailu na adresu Info@dorfner.cz. Další informace k tématu ochrany osobních údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.