SEKTORY

Bezpečně a spolehlivě

PRO SEKTORY, KTEŘÍ ZE SEBE KAŽDÝ DEN VYDÁVAJÍ VŠECHNO

Vyvinuli jsme koncept pro všechny sektory, které fungují bez kompromisů nebo vyvíjíme řešení přizpůsobená Vašim individuálním požadavkům.

ZDRAVOTNÍ PÉČE

JISTOTA A SPOLEHLIVOST: NÁŠ KONCEPT PRO ZDRAVOTNICKÉ OBORY

Efektivní procesy, které pacientům a obyvatelům nabízejí nejen správnou lékařskou péči, ale také prostředí, ve kterém se cítí dobře a mohou se uzdravit – to je velká výzva v oblasti zdravotnictví. Vždy je totiž nutné zvládnout balanc mezi nejvyššími standardy kvality a všudypřítomným tlakem na náklady. Vždy je třeba zajistit čistotu, hygienu a sterilitu – zejména pokud jde o prevenci nebezpečných infekcí. Pro rekonvalescenci je také rozhodující zdravá a vyvážená strava, kterou společnost Dorfner pokrývá stejně jako stavební technologie, jež musí na klinikách spolehlivě fungovat. Náš oborový koncept zahrnuje všechny tyto stavební kameny pro bezpečný a hygienický systém zdravotní péče. Rádi s vámi osobně probereme, jak ve Vašem zařízení nejlépe skloubit pohodu pacientů a obyvatel s hospodárností a efektivitou. Samozřejmě Vám také rádi vypracujeme koncepci na míru, pokud Vámi požadovaná služba není zahrnuta. Obraťte se na nás!

PRŮMYSL

ABYSTE VŽDY DRŽELI KROK: NÁŠ KONCEPT PRO PRŮMYSL

Spolehlivé pracovní procesy jsou ve výrobním průmyslu nezbytné. Nikdo si nemůže dovolit prostoje, stojí to čas a peníze a kvalita výrobků musí vždy zůstat na vysoké úrovni. S našimi stavebními, úklidovými a technickými službami se můžete spolehnout na hladký průběh procesů. Zajistíme, aby si Vaše stroje zachovaly svou hodnotu a produkci, a převezmeme práci, která není součástí Vaší hlavní činnosti. S námi jako efektivním a spolehlivým partnerem se můžete soustředit na každodenní dosahování optimálních výsledků v nejvyšší kvalitě. Neváhejte nás kontaktovat! Můžeme Vám také vytvořit individuální řešení na míru.

Eine Fabrikhalle mit hohen Decken und vielen Rohren.
Eine Einkaufspassage, in den Schaufenstern stehen Schaufenstpuppen.

OBCHOD

EFEKTIVITA A ZISKOVOST JSOU ZÁKLADEM VŠEHO: NÁŠ KONCEPT PRO OBCHOD

Atmosféra vyznačující se přátelským personálem, dobrou nabídkou, pořádkem a čistotou je pro prodejce skutečným faktorem úspěchu. Na nás se můžete spolehnout, pokud jde o čisté dopravní cesty, fungující technologie budov a bezpečnost. Seznámíme vás s tím, jak můžeme zajistit, aby Vaše nákupní centrum, supermarket nebo obchodní dům přispívaly hospodárně a efektivně k vašemu obchodnímu úspěchu. Pokud služba, kterou požadujete, ještě není zahrnuta v nabídce, můžete se na nás obrátit osobně. Sestavíme pro Vás řešení na míru – bez ohledu na to, zda se jedná o individuální službu nebo komplexní servis.

DOPRAVA

365 DNÍ V ROCE, NEPŘETRŽITĚ: NÁŠ KONCEPT PRO DOPRAVU A LOGISTIKU

Doprava a logistika je nepřetržitý provoz. Železniční stanice, letiště a přepravní společnosti vyžadují technologie budov, které umožňují hladké fungování všech procesů 365 dní v roce. Flexibilita, absolutní spolehlivost a rychlost jsou zde nesmírně důležité, protože cílem je vytvořit atmosféru, ve které se cestující, návštěvníci, obchodní partneři a zaměstnanci cítí dobře. Díky našemu konceptu nabízíme 24hodinovou podporu 365 dní v roce, která přesně toto splňuje. Kvalifikovaní a pravidelně školení specialisté pracují v několika směnách, takže Vy se můžete věnovat své hlavní činnosti – a my se postaráme o zbytek. Neváhejte nás kontaktovat! Ať už se jedná o individuální služby nebo komplexní služby – nabízíme Vám přesně takové řešení, které je šité na míru Vašim potřebám.

Viele Personen steigen in ein Flugzeug, während im Hintergrund ein anderes Flugzeug abhebt.
Zwei Personen geben sich die Hand.

SLUŽBY

SPOLEHLIVÝ PARTNER: NÁŠ KONCEPT PRO SEKTOR SLUŽEB

S naším heslem „Kvalita pro lidi a budovy“ chceme ukázat: Ať už se jedná o hosty, zaměstnance, zákazníky nebo pacienty na jedné straně, nebo budovy a jejich technologie na straně druhé – držíme se nejvyšších standardů ve všem, co je pro Vás důležité. Ve všem tomto spojujeme plynulé procesy a hospodárné jednání, abychom Vám poskytli potřebný prostor pro Váš každodenní provoz. Jinými slovy: od cateringu pro pacienty a obyvatele přes údržbu techniky budov až po kompletní servis infrastruktury budov Vám poskytujeme služby, které si přejete.

SPRÁVA

JEDNO ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY PŘÍPADY: NÁŠ KONCEPT PRO SPRÁVU

V oblasti správy přebírá skupina Dorfner profesionální a spolehlivé řešení všech technických, infrastrukturních a obchodních úkolů, které nejsou součástí hlavní činnosti klienta. Jedná se o celou škálu činností od jednotlivých komerčních nemovitostí až po velké technologické parky. Mezi naše klienty patří jak komerční podniky, tak veřejné instituce a správci majetku moderních obchodních center. Ukážeme vám, jak můžeme podpořit Vaše nemovitosti při zachování ziskovosti a efektivity. A to i prostřednictvím konceptu, který je zcela přizpůsoben Vašim potřebám. Najdeme pro Vás to správné řešení, od individuálních služeb až po komplexní podporu.

Eine Person tippt auf einem Taschenrechner. Auf dem Tisch liegen Dokumente mit Statistiken.